Yeni Hayat dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Adem ve Yasemin arasındaki gerilim artıyor! Yeni Hayat 1. bölüm izle!

Yeni Hayat dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Adem ve Yasemin arasındaki gerilim artıyor! Yeni Hayat 1. bölüm izle!

Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat 1. bölümüyle 3 Eylül Perşembe akşamı ekrana geldi. Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un başrollerini paylaştığı Yeni Hayat’ın 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni Hayat dizisi 2. bölümde Adem, Yasemin’den şüphe etmektedir. Bu durum ikili arasındaki gerilim gittikçe artırır. Saklı kalmış gerçeklerin ortaya çıkması uzun zaman almayacaktır. Peki Yeni Hayat konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Yeni Hayat dizisi 2. bölüm fragmanı.

Genel hikayesini Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru yaptığı, yapımcılığını Karga Seven Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstlendiği Yeni Hayat dizisi, 3 Eylül Perşembe akşamı Kanal D’de ekran macerasına başladı.
yenihayat2

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı Yeni Hayat, korumalığını yaptığı kadına aşık olan eski özel harekatçının imkansız aşkını konu alıyor. Yeni Hayat, Şahin ve Karatan ailelerinin yollarının kesişmesi ile yaşanan olayları konu ediyor. Serkan Çayoğlu eski bir bordo bereli olan Adem Şahin karakterine, Nilperi Şahinkaya Adem’in eşi Nevin’e, küçük oyuncu Nisa Sofya Aksongur ise çiftin kızları Ece karakterine hayat veriyor.
yenihayat3

Yeni Hayat yeni bölümüyle 10 Eylül Perşembe 20.00’da Kanal D’de!

5f4e3493933ccb187c62afc0

YENİ HAYAT 1. BÖLÜM KONUSU

Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem, zengin ve saygın bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumak için işe başlar. Bu iş Adem’in bambaşka bir hayata adım atmasına neden olur. Gizemli bir dünyaya ailesiyle birlikte girmek zorunda kalır. Oysa Adem, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber mutlu bir hayat sürmektedir.

5f4e3493933ccb187c62afc9
Ancak Adem’in uzun süredir işsiz olması, yakın bir arkadaşı olan Bekir’in iş teklifini kabul etmesine sebep olur. Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra Timur’un genç karısı Yasemin’i korumak çok daha basit gibi görünür.

5f4e3493933ccb187c62afd6

Ancak, Timur’un karanlık dünyası ve Yasemin’in sakladığı sırlarla dolu bu dünyada hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Adem bir yanda ailesi, diğer yanda korumakla yükümlü olduğu bu farklı kadın arasında hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya kalacaktır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği