Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (28 Ağustos 2020)

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (28 Ağustos 2020)

28 Ağustos 2020 hafta sonunda “Tenet” dahil 8 yeni film izleyici ile buluşuyor.

Tenet

Tek bir kelime “Tenet” ile 3. Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir kargaşayı ve kaosu önlemeye çalışan bir ajan ve yavaş yavaş yeniden şekillendirdiği “zaman” kavramı. Zaman yolculuğundan farklı olarak zamanı “evirme” olarak tanımlanan bir yetenekle yine zamana karşı verilen bir mücadele.

Subay ve Casus

1894 Fransa’sında Yüzbaşı Alfred Dreyfus yalan ithamlar neticesinde hainlik ile suçlanır ve ömür boyu hapis yatması için Şeytan Adası’na gönderilir.

Renklerde Kaybolan Hayat

Metin Güngör’ün çektiği film, ressam Fikret Mualla’nın sanat hayatını kendine has yaşantısını anlatıyor.

Big Kill Kasabası

Philadelphia’lı bir acemi, iki kaçak kumarbaz ve ölümcül bir rahip Big Kill Kasabası’ndaki kaderle olan hesaplaşmaları için gün saymaktadır.

Dinozorlar

Bir dinozor ve yardımcısı Fang ve Scale uzay gemilerini galaksinin derinliklerine doğru bilim adına bir göreve çıkar. Yıldızlar arası öğretmenleri Profesör Claw ile bağlantıya geçtiklerinde ise zekâları akıl almaz bir şekilde ilerler. Fang ve Scale ile öğrenmenin neslinin tükenmediği bu yolculuğa hazır olun!

Cin Bebek 2

Cin Bebek 2, bir cinden hamile kalan Doğa’nın bebeği doğurması ve sonrasında gelişen olayları anlatan bir hikâyeye sahip. Bebeğini doğurmasından sonra cin kavimlerinin bebeğin sahibi olmak istediği anlayan Doğa, bu durumdan kurtulmak için başka cinlerle anlaşma yapmak zorunda kalacaktır. 

Kızıl Şampiyon

Yerli bir Kanadalı olan Saul Indian Horse’un 1970’lerde karşılaştığı ırkçı muamele ve hayatta kalma öyküsünü odağına alan filmde, yetenekli hokey oyuncusu Saul’un toplumsal kalıplar ve alkolizm arasında kendi yolunu bulmasına tanık oluyoruz.

İntikam Soğuk Duş

Ailesi ile normal bir hayata sahip olan Gümrah’ın bir anda değişen yaşamını odağına alan filmin yönetmenliğini Engin Akyıldırım üstleniyor.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği