The Walking Dead 11. Sezonu İle Final Yapacak

The Walking Dead 11. Sezonu İle Final Yapacak

AMC’nin başarılı yapımı “The Walking Dead” 11. Sezonu ile seriyi noktalayacağını açıkladı. Ancak “The Walking Dead” evreni spin-off (yan hikâye) yapımlarla devam edecek.

Yıllardır büyük bir başarı ile devam eden “The Walking Dead” 11. Sezonu ile ekranlara veda edecek. AMC’nin uzun soluklu yapımlarından olan “The Walking Dead”in 10’uncu ve 11’inci sezonu koronavirüs salgını nedeniyle sekteye uğramıştı. Koronavirüs salgını nedeniyle Sezon 10’un final bölümünün çekimleri durduruldu. 4 Ekim 2020 tarihinde yayınlanacak sezon finalinin ardından, 24 bölümlük Sezon 11, 2021 ve 2022 yılına dağıtıldı. “The Walking Dead” evreni serinin son sezonu olacak Sezon 11’in ardından seri, spin-off yapımlarla yoluna devam edecek.

Serinin hayranlarını sevindiren spin-off yapımların odağında ise dizinin başkarakterlerinden olan Daryl (Norman Reedus) ve Carol (Melissa McBride) olacak. 2023 yılında gösterime gireceği belirtilen yeni seri için şimdiden çalışmalara başlanmış görünüyor. Bir diğer spin-off projesi ise “Tales From The Walking Dead” video oyununun televizyon uyarlaması olacak. Bu seride ise olan karakterler haricinde yeni karakterlerin de hikâyesi anlatılacak.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği