The Sandman Çekimleri Ekim’de Başlıyor

The Sandman Çekimleri Ekim’de Başlıyor

Neil Gaiman’ın klasikleşen The Sandman çizgi romanının Netflix uyarlaması olacak “The Sandman”, çekimlerine Ekim 2020 tarihinde başlayacak.

Neil Gaiman’ın 1989-1966 yılları arasında çıkardığı ve 75 sayıdan oluşan The Sandman çizgi romanı sonunda ekranlara taşınıyor. Netflix’in dağıtımını yapacağı televizyon uyarlaması için geri sayım başladı. Hikâyeye modern bir yaklaşımla başlayacak olan “The Sandman” serisi, Morpheus karakterinin 70 yıllık hapsinden sonra krallığındaki düzeni tekrar sağlamasını ve kendi âlemine dönmeye çalışmasını odağına alacak.

Serinin aynı zamanda yapımcılarından olan Gaiman, Comic-Con@Home etkinliğinde çekimlere çoktan başlanması gerektiğini ancak koronavirüs salgınından dolayı yapımı durduklarını, buna rağmen sonbaharda kesinlikle çekimlere başlamak istediğini açıklamıştı. Görünen o ki Neil Gaiman’ın bu planı işlemeye başlamış durumda.

Twitter’dan yaptığı paylaşımla serinin hayranlarını sevindiren Gaiman, “The Sandman”in çekimlere 3 hafta içinde başlayacağını müjdeledi. Aynı zamanda senaryonun ilk sayfasından bir fotoğraf paylaşan Neil Gaiman’ın Twitter gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği