The Mandalorian Sezon 2 Fragmanı Yayınlandı

The Mandalorian Sezon 2 Fragmanı Yayınlandı

“The Mandalorian” serisinin merakla beklenen ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

“Star Wars“ evreninin en beğenilen yapımları arasında kendine yer edinen “The Mandalorian” yeni sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk sezonu ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan seri ikinci sezon fragmanı ile hayranlarını heyecanlandırdı.

Galaksinin uç noktalarına seyahat eden unutulmuş bir halktan olan kelle avcısının hikâyeleri. Yeni Cumhuriyet’in hâkim olduğu dönemde henüz İlk Düzen ortaya çıkmamışken, galaksinin dört bir yanında görevlere giden kelle avcısı Mando’nun hayatı bir görev sırasında beklenmedik şekilde değişir. Bu değişimin nedeni ise bir çocuktur (Baby Yoda/The Child).

İkinci sezonda ise Mando ve “The Child/Baby Yoda” maceralarına kaldıkları yerden devam ediyor. Fragmanda görebildiğimiz kadarıyla galakside kalan Jedi’ları aramaya çıkan ikili bu yolda, çeşitli düşmanlar ve müttefiklerle karşılaşıyor. “The Child/Baby Yoda”nın geleceğine dair birçok olayın yaşanacak gibi göründüğü yeni sezonda, ilk sezonda yer alan Moff Gideon (Giancarlo Esposito)’ı da görebileceğiz. Resmi olarak açıklanmasa da yeni sezonda Ahsoka Tano (Rosario Dawson) ve efsanevi kelle avcısı Bobba Fett gibi tanınan karakterlerle de karşılaşacağız.

Yayınlanan fragmanda Bobba Fett ya da Ahsoka’dan her hangi bir iz olmasa sabırsızlıkla beklenen “The Mandalorian”ın ikinci sezonu 30 Ekim 2020’de Disney+ üzerinden yayınlanacak.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği