Süper Lig’de 5, 6, 7 ve 8. haftaların programları açıklandı

Süper Lig'de 2. hafta heyecanı

TFF, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Süper Lig’de 5, 6, 7 ve 8. haftalardaki maçların programlarını duyurdu. 6. haftadaki Fenerbahçe – Trabzonspor mücadelesi 25 Ekim Pazar günü saat 19.00’da oynanacak. 5, 6, 7 ve 8. haftaların programı şöyle:

5. hafta
17 Ekim Cumartesi
13.30 Çaykur Rizespor – MKE Ankaragücü
16.00 Hes Kablo Kayserispor – DG. Sivasspor
16.00 İH. Konyaspor – Yeni Malatyaspor
19.00 Trabzonspor – Medipol Başakşehir FK

18 Ekim Pazar
13.30 A. Hatayspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor
16.00 Fatih Karagümrük – Kasımpaşa
16.00 Fraport-Tav Antalyaspor – Gaziantep Futbol Kulübü
19.00 Göztepe – Fenerbahçe

19 Ekim Pazartesi
20.00 Galatasaray – A. Alanyaspor
20.00 Gençlerbirliği – Y. Denizlispor
BAY geçen takım: Beşiktaş

6. hafta
23 Ekim Cuma
20.00 Kasımpaşa – Göztepe

24 Ekim Cumartesi
13.30 MKE Ankaragücü – A. Hatayspor
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Galatasaray
19.00 Medipol Başakşehir FK – Fraport-Tav Antalyaspor

25 Ekim Pazar
13.30 Yeni Malatyaspor – Gençlerbirliği
16.00 A. Alanyaspor – Fatih Karagümrük
16.00 Gaziantep Futbol Kulübü – İH. Konyaspor
19.00 Fenerbahçe – Trabzonspor

26 Ekim Pazartesi
20.00 DG. Sivasspor – Çaykur Rizespor
20.00 Y. Denizlispor – Beşiktaş
BAY geçen takım: Kayserispor

7. hafta
30 Ekim Cuma
20.00 Fatih Karagümrük – Büyükşehir Belediye Erzurumspor
20.00 Trabzonspor – Kasımpaşa

31 Ekim Cumartesi
13.30 Gençlerbirliği – Gaziantep Futbol Kulübü
16.00 Göztepe – A. Alanyaspor
19.00 Galatasaray – MKE Ankaragücü

1 Kasım Pazar
13.30 Çaykur Rizespor – Hes Kablo Kayserispor
16.00 İH. Konyaspor – Medipol Başakşehir
19.00 Beşiktaş – Yeni Malatyaspor

2 Kasım Pazartesi
20.00 A. Hatayspor – DG. Sivasspor
20.00 Fraport-Tav Antalyaspor – Fenerbahçe
BAY geçen takım: Denizlispor

8. hafta
6 Kasım Cuma
20.00 Gaziantep Futbol Kulübü – Beşiktaş

7 Kasım Cumartesi
13.30 Kasımpaşa – Fraport-Tav Antalyaspor
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Göztepe
16.00 A. Alanyaspor – Trabzonspor
19.00 Fenerbahçe – İH. Konyaspor

8 Kasım Pazar
13.30 MKE Ankaragücü – Fatih Karagümrük
13.30 Yeni Malatyaspor – Y. Denizlispor
16.00 Hes Kablo Kayserispor – A. Hatayspor
16.00 Medipol Başakşehir – Gençlerbirliği
19.00 DG. Sivasspor – Galatasaray
BAY geçen takım: Çaykur Rizespor

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği