Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor? Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler? Masumlar Apartmanı konusu ne? İşte Masumlar Apartmanı dizisi!

Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor? Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler? Masumlar Apartmanı konusu ne? İşte Masumlar Apartmanı dizisi!

TRT 1 kanalı yeni sezon için hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun romanından uyarlanacak dizi oyuncu kadrosu ve konusuyla daha şimdiden merak ediliyor. Masumlar Apartmanı oyuncularından gelen ilk karenin sonrasında hayranları büyük bir heyecanla tanıtımı beklemeye başladı.

Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanındaki gerçek hikayelerden esinlenerek hazırlanan Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları ilk pozlarını verdi. Sete çıkmak için hazırlık yapan oyuncular okuma provalarında bir araya geldi. Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah’ın fotoğrafından sonra Masumlar Apartmanı dizisine dair araştırmalar çoğaltıldı. Peki Masumlar Apartmanı dizisi ne zaman başlayacak? Masumlar Apartmanı dizisinin konu ne? İşte merak edilen tüm detaylarıyla Masumlar Apartmanı

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından uyarlanan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinin reytinglerde başarılı olmasının ardından ünlü psikiyatristin bir kitabı daha televizyona uyarlanmaya hazırlanıyor. Masumlar Apartmanı konu aile ilişkileri ve aşk üzerine kurulu. Safiye, Gülben ve Han üç kardeştir. Kız kardeşler takıntılarla dolu ve hasta babalarıyla beraber yaşam mücadelesi verir. Kardeşleri Han’a ise bu kız kardeşlerin ayrıca bir zaafı vardır. Han ailesini ayakta tutmak için iş ve ev arasında mekik dokuyan, iç dünyasına kapalı bir genç adamdır. Han’ın iç dünyasından çıkışı ise İnci’yi görmesiyle olur. İnci’yi görür görmez aşık olan Han’ın öncelikleri değişir. Bu durum ise kız kardeşlerin hoşuna gitmez.

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin başrolleri arasında Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah yerini aldı. Ezgi Mola Safiye, Merve Dizdar Gülben, Farah Zeynep Dizdar İnci ile Birkan Sokullu Han karakterine hayat verecek.

MASUMLAR APARTMANI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İddialı konusu ve oyuncu kadrosuyla adından şimdiden söz ettirmeyi başaran Masumlar Apartmanı dizisinin Eylül ayında ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşması bekleniyor.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği