Masumlar Apartmanı dizisi sosyal medyayı salladı! Masumlar Apartmanı 1. bölüme damga vuran çöp ev sahnesi!

Masumlar Apartmanı dizisi sosyal medyayı salladı! Masumlar Apartmanı 1. bölüme damga vuran çöp ev sahnesi!

TRT 1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı 1. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı ilk bölümüyle beğeni topladı. Gerçek bir hayat hikayesinden dayanan Masumlar Apartmanı, senaryosu ve oyunculuklarıyla sosyal medyanın gündeminde ilk sıralarda yer aldı. Masumlar Apartmanı’nın 1. bölümüne, Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye karakterinin çöp ev sahnesi damga vurdu.

TRT 1 ekranlarında 15 Eylül Salı akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen ‘Masumlar Apartmanı’ Twitter’da gündem oldu. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi 1. bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir dizi olan Masumlar Apartmanı dizisinin başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar paylaşıyor. Dizinin kadrosunda Alper Saldıran, Metin Coşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel ve Gizem Katmer de yer alıyor. OGM Pictures’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Lostuvalı oturuyor.

Eh-VL7CWsAI8a_h

TWITTER’DA GÜNDEM OLDU

Masumlar Apartmanı dizisi ekrana gelen ilk bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da TT listesinde ilk sıralarda yer alan Masumlar Apartmanı dizisi hakkında yapılan paylaşımlardan bazıları:

m1

m2

m3

m4

m5

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?
2804418_810x458

Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk kazanacak mı?

DSC08773

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği