MasterChef’te Özgül başarısız oldu! Hüngür hüngür ağladı

MasterChef'te Özgül başarısız oldu! Hüngür hüngür ağladı

MasterChef Türkiye’de son bölümünde sinirler gerildi! MasterChef Türkiye’de dün akşam ikinci kez dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Üst üstte iki dokunulmazlık kaybeden mavi takımda Özgül’ün gözyaşları geceye damga vurdu.

MasterChef Türkiye’de kırmızı ve mavi takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununda Danilo, Somer ve Mehmet şefin verdikleri menüyü en iyi şekilde çıkarmaya çalıştı. Kırmızı takımın 3-2’lik üstünlüğüyle tamamlanan yarışmada mavi takım bireysel dokunulmazlığa gitti.

Yarışma esnasında uzun süre sadece salata yapmakla uğraşan Özgül’ün tabağının başarısız olması ise Özgül’ü yıktı.

İkinci kez yenilmenin verdiği çöküşle Özgül dokunulmazlık yarışmasına gitmeden gözyaşlarına hakim olamadı ve dokunulmazlık yarışmasında da epey zorlandı. Özgül ağlarken sık sık “bugün de benim yüzümden kaybettik” dedi.

5f59cc0c67b0a9096cf1823b

Takım oyununu kaybeden mavi takım, eleme adayı olmamak için bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Mehmet şefin hazırladığı dana fileto yemeğini en yakın yapan Emir dokunulmaz oldu.

Kaybeden tabakları yapan arkadaşlardan birini seçeceğim diyen Emir eleme adayı olarak Ebru’yu söyledi. Böylece MasterChef’te 3. eleme adayı Ebru oldu.

Dördüncü adayı belirlemek için konseye giden mavi takımda Özgül ve Ayyüce eşit sayıda oy aldı. Eşit oy durumunda eleme potasına gidecek ismi mavi takım kaptanı Esra belirledi. Esra, eleme adayı olarak Ayyüce’yi seçti. MasterChef’te oynanan ilk dokunulmazlık oyununda mavi takımdan Duygu ve Furkan eleme adayı olarak belirlenmişti. Böylece haftanın eleme adayları Esra, Ayyüce, Duygu ve Furkan oldu.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği