Maria ile Mustafa 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Maria ile Mustafa konusu nedir? İşte ilk bölümde yaşananlar

Maria ile Mustafa 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Maria ile Mustafa konusu nedir? İşte ilk bölümde yaşananlar

ATV’nin yeni dizisi Maria ile Mustafa , 6 Eylül Pazar akşamı 1. bölümüyle ekrana geldi. Maria ile Mustafa’nın 1. bölümünde, Kolombiyalı bir anne ve Kapadokya’lı bir babanın kızı olan Maria Yıldırım, yıllar sonra doğduğu topraklara geri döndü. Bu yolculuk sırasında yörenin en büyük ailelerinden biri olan Candemir Ailesi’nden Mustafa Candemir’le tanıştı. Jessica May ve Hilmi Cem İntepe’nin başrollerini paylaştığı Maria ile Mustafa dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

ATV ekranlarının yeni dizisi Maria ile Mustafa, 6 Eylül Pazar akşamı seyirciyle buluştu. Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Maria ile Mustafa’da dizisinde Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent’in başrolleri paylaşıyor. Projede Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi birbirinden başarılı birçok oyuncu rol alıyor. Maria ile Mustafa’nın 13 Eylül Pazar ekrana gelecek olan 2. bölümünden de ilk fragman yayınlandı.

MARIA İLE MUSTAFA 1. BÖLÜMDE BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kolombiyalı bir anne ve Kapadokya’lı bir babanın kızı olan Maria Yıldırım, yıllar sonra doğduğu büyülü topraklara geri döner. Bu yolculuk sırasında yörenin en büyük ailelerinden biri olan Candemir Ailesi’nden Mustafa Candemir’le tanışır.

Biri kaderinde ne yazılıysa onu, diğeri ise kendi kaderini kendi yazmaya inanan bu iki genç kısa sürede birbirlerine deliler gibi aşık olurlar. Maria, henüz küçük bir kızken terk ettiği “Güzel Atlar Diyarı”nda hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Ama onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Mustafa Candemir, göründüğü kadar özgür bir adam değildir!

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği