Kuruluş Osman dizisine Seçkin Özdemir de katıldı! İşte Kuruluş Osman’ın yeni oyuncuları

Kuruluş Osman dizisine Seçkin Özdemir de katıldı! İşte Kuruluş Osman'ın yeni oyuncuları

İkinci sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan Kuruluş Osman dizisinin yeni oyuncusunu yapım şirketi Bozdağ Film açıkladı. Usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın Aksakallılar’ın reisini canlandıracağı Kuruluş Osman’ın yeni sezonuna Seçkin Özdemir de katıldı. Peki Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor?

İkinci sezon çekimlerine devam eden Kuruluş Osman dizisi, güçlü isimleri kadrosuna katmaya devam ediyor. ATV’de ekrana gelen Kuruluş Osman’ın yeni sezonunda sürpriz isimler rol alacak.

SEÇKİN ÖZDEMİR DE KADROYA KATILDI

Dizinin yapım şirketi Bozdağ Film, son olarak ünlü oyuncu Seçkin Özdemir’in de Kuruluş Osman’ın kadrosuna katıldığını duyurdu. Seçkin Özdemir, dizide sürpriz bir karaktere hayat verecek.

Kuruluş Osman güçlü isimleri kadrosuna katmaya devam ediyor

Yeni sezona yeni isimlerle hazırlanan Kuruluş Osman kadrosuna Seçkin Özdemir dahil oldu. Kendisine ve sevenlerine Bozdağ Film Ailesi olarak hoş geldiniz diyoruz.#KuruluşOsman yakında Atv’de pic.twitter.com/HkbBv0IvFE

— Bozdağ Film (@bozdagfilm) September 1, 2020

CÜNEYT ARKIN DA KADROYA KATILMIŞTI

Dizinin yeni sezonunda Cüneyt Arkın, Erkan Avcı ve Kanbolat Görkem Arslan’ın da rol alacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

f7be938a79e49503b0597d573829221a-4jQb

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman yeni sezonuyla Eylül’de ATV ekranlarında olacak.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği