’Fanatik otomobil’ görenlerin dikkatini çekiyor

’Fanatik otomobil’ görenlerin dikkatini çekiyor

Sivas kent merkezinde yaşayan İbrahim Karaca, 1 sene önce satın aldığı otomobilini taraftarı olduğu Sivasspor’un renklerine boyadı. 10 bin liraya aldığı otomobile 20 bin lira harcayan Karaca, ‘Yiğido’ adını verdiği otomobiliyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Sivasspor tutkusunu aracına yansıttığını söyleyen İbrahim Karaca, ”Sivas’ımız için bir ‘Yiğido’ olarak araba hazırladım, yiğido kendini göstersin istedim. Arabam 1976 model, 1100 motor eskilere nazaran binilecek bir araba. Sivasspor tutkusu doğuştan geliyor, ben Sivasspor tutkunuyum onu da aracıma yansıttım ”dedi.

“Arabaya ilgi çok”

Arabaya ilginin çok olduğunu ve insanların aşırı derecede fotoğraf çektirmek istediklerini belirten Karaca “Arabamın üzerinde Sivasspor logosu var, yiğido logosu var, kendisi zaten Türkiye’mizin bayrak rengi kırmızı-beyaz, yiğidolarımızın logosu da kırmızı-beyaz. Arabaya ilgi çok, aşırı derecede fotoğraf çektiren var. Satın almak isteyen de çok, teklifte 30-35 bin lira diyorlar ben zaten o kadar para harcadım bu yüzden şuan satmayı hiç düşünmüyorum ilerde belki olabilir” diye konuştu.

Mustafa Koçyiğit – Veysel Korkmaz

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği