Bir Zamanlar Çukurova’da ikinci Fekeli dönemi başlıyor! Furkan Palalı hangi rolde oynayacak?

Bir Zamanlar Çukurova'da ikinci Fekeli dönemi başlıyor! Furkan Palalı hangi rolde oynayacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. ATV’de yayınlanan ve başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Vahide Perçin’in paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonuna Furkan Palalı da katıldı. Bir Zamanlar Çukurova’nın bu sezonunda ‘Fikret Fekeli’ rolüyle Furkan Palalı damga vuracak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezon fragmanı da yayınlandı.

ATV’nin dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 3. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova’ya dahil olan Furkan Palalı’nın canlandıracağı karakterden detaylar geldi. Bir Zamanlar Çukurova’nın 3. sezon sürprizlerinden biri olan Furkan Palalı, hikayeye Fikret Fekeli olarak dahil oluyor. Yani Ali Rahmet Fekeli’nin hayatta olup olmadığını bile bilmediği yeğeni.

resimHD-181922JV

FURKAN PALALI, FİKRET FEKELİ ROLÜNDE!

Fikret Fekeli, birden bire Fekeli’nin de Çukurova’nın hayatına dahil olurken, bakalım ona Yılmaz’dan sonra kendi kanından kendi canından ikinci bir evlat mı olacak? Tüm karizması ile meraklı bakışlar altında Adana’ya giriş yapacak olan Fikret Peleli karakteri dizideki tüm dengeleri değiştirecek.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği