Babil 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Egemen ile Eda yüzleşmesi: Deniz benim oğlum mu? Babil 11. son bölümde neler oldu?

Babil 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Egemen ile Eda yüzleşmesi: Deniz benim oğlum mu? Babil 11. son bölümde neler oldu?

Star TV’nin dizisi Babil 2. sezonuyla seyirciyle buluştu. Babil’in 11. son bölümünde sırlar açığa çıktı. Süleyman, İrfan ile İlay’ın ilişkisini öğrendi. Ayşe’nin polis olduğu ise açığa çıktı. Babil’den ayrılan Ozan Güven’in yerine, diziye katılan Onur Saylak’ın performansı ise sosyal medyada beğeni topladı. Babil’in 12. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Babil 12. yeni bölümde, Deniz’in kendi oğlu olduğunu anlayan Egemen ile eski sevgilisi Eda arasında yüzleşme yaşanıyor.

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı Babil dizisi, 11. bölümüyle 11 Eylül Cuma akşamı Star TV’de seyirci karşısına çıktı. Ekranlara verdiği uzun aranın ardından seyirciyle buluşan Babil dizisi sosyal medyanın da gündemine oturdu.
Cx0Pw7f46kmuAuEz8YXjXg

HALİT ERGENÇ İLE ONUR SAYLAK YILLAR SONRA YENİDEN BULUŞTU

Babil dizisine Ozan Güven’in yerine katılan usta oyuncu Onur Saylak ise Egemen rolüyle diziye damga vurdu. Daha önce Vatanım Sensin dizisinde birlikte başrol oynayan Halit Ergenç ile Onur Saylak ise yıllar sonra yeniden aynı dizide rol aldı.

o_DrgYgkJ0er1aEZH0G1NA

BABİL 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Onur Saylak ve Beren Kasımoğulları’nın başrollerde oynadığı Babil’in 18 Eylül Cuma akşamı ekrana gelecek 12. yeni bölüm fragmanında ise eski aşıklar olan Eda ve Egemen arasında yüzleşme yaşanıyor. Egemen, Deniz’in kendi oğlu olup olmadığını Eda’ya soruyor.

onur-saylak-696x392

BABİL SON BÖLÜM ÖZETİ

İrfan her şeyi hesaplayabilir. Parayı, yatırımları, vergileri, borçları, alacak verecekleri… Tek bir şeyi hesap edemiyor; insanın zaaflarını. Oğlunun hayatını kurtarmak için girdiği karanlık yol şimdi, kendini ve tanıdığı herkesi uçuruma sürüklüyor. Herkes kalbini eline aldı. İlay, İrfan için son şansını deniyor, Egemen ise Eda için. İrfan, Ayşe’yle hiç hesaplayamadığı başka bir denklemde. Süleyman, bir kere daha İrfan’la karşı karşıya… Bu defa İlay için.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği