Akıncı dizisinin çekimleri başladı! Akıncı konusu nedir, oyuncuları kimler?

Akıncı dizisinin çekimleri başladı! Akıncı konusu nedir, oyuncuları kimler?

ATV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Akıncı’nın çekimleri başladı. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaşacağı Akıncı dizisinde, kökleri Osmanlı tarihine uzanan ve İstanbul’u koruyan modern bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesi anlatılıyor. Peki Akıncı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Türk dizi sektöründe Türkiye’nin ilk kahraman markası olma hedefiyle yola çıkan Akıncı dizisinin çekimleri başladı. Kökleri Osmanlı tarihine uzanan ve İstanbul’u koruyan modern bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan dizi, yayına hazırlanıyor.

Modern bir halk kahramanı uyarlaması olan Akıncı’nın yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in, yönetmenliğini ise Veli Çelik üstleniyor.

AKINCI DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı dizinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimler bulunuyor.

akinci-dizi-1-eBFW_cover

AKINCI NEREDE ÇEKİLİYOR?

atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimleri özel bir platonun yanı sıra başta Kuzguncuk olmak üzere İstanbul’un tarihi semtlerinde gerçekleşecek.

akinci-dizi-1-eBFW_cover

Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosunun yanında kostüm tasarımları ve teknolojisiyle Akıncı, dizi-sinema sektöründe Türkiye’nin ilk kahraman markası olma iddiasını taşıyacak. Bu konseptin ilk televizyon dizisi olan Akıncı, seyircinin daha önce televizyonda hiç karşılaşmadığı bir kahramanı seyirci ile buluşturacak.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close

E-Bülten Aboneliği